Kontakt

Välkommen att kontakta oss för mer information om vårt utbud eller för att boka ett personligt mötes. 

Visiting & delivery adressACG AccentÄlvsborgsleden 7504 31 BoråsSweden
Post adressACG AccentBox 929Tel: 033-17 88 10Fax: info@acgaccent.se
Hong Kong - Visiting & delivery adressACG Accent Ltd.Unit 2,2/F Hung Tat Industrial Building43 Hung To RoadKwun Tong, Hong KongPhone: +852 2882 2210asia@acgaccent.hk
Tampere - Visiting & delivery adressACG AccentKuninkaankatu 22 C T933210 Tampere, FinlandPhone: +358 40 575 1139marketta.stenberg@acgaccent.se

Ledning

Jan Evertsson

Verkställande Direktör
jan.evertsson@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 02

Patrik Berglund

Affärsområdeschef Transfer
patrik.berglund@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 28

Linda Andersson

Kvalitets- och miljöansvarig
linda.andersson@acgaccent.seTel: +46 (0)33 -17 88 46

Andreas Reinholdsson

Produktionschef
andreas.reinholdsson@acgaccent.seTel: +46 33 17 88 10

Mikael Corbé

Marknadschef
mikael.corbe@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 15

Gustaf Lundström

Affärsområdeschef Label
gustaf.lundstrom@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 23

Malin Petersson

Ekonomichef
malin.petersson@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 80

Label

Innesälj

Anette Haeger

Projektkoordinator
label@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 13

Josephine Perisutti

Projektkoordinator
label@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 18

Julia Johansson

Projektkoordinator
label@acgaccent.seTel: +46 (0)33 178850

Jennifer Alfaro

Projekt & inköpsassistent
label@acgaccent.seTel: +46 33 32 38 041

Sofia Isaksson

Projektkoordinator
label@acgaccent.seTel: +46 (0)33 23 28 42

Sälj

Anna-Lena Kroon

Sälj
anna-lena.kroon@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 72

Kicki Magnusson

Säljare
kicki@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 90

Marketta Stenberg

Försäljningschef Finland
marketta.stenberg@acgaccent.seTel: +358 40 575 1139

Mikael Corbé

Försäljningschef Label / Marknadschef
mikael.corbe@acgaccent.seTel: +46703908815

Gustaf Lundström

Affärsområdeschef Label
gustaf.lundstrom@acgaccent.seTel: +46 33 17 88 23

Marvin Heid

Sälj Tyskland
Marvin.Heid@hvs-textilveredelung.deTel: +49 170 69 69 078

Transfer

Innesälj

Camilla Lindsten

Innesälj
transfer@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 12

Pernilla Ivarsson

Innesälj
transfer@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 55

Linda Öjersson

Innesälj
transfer@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 41

Jessica Saikkonen

Innesälj
transfer@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 10

Lena Erlandsson

Innesälj
transfer@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 06

Julia Corbé

Innesälj
transfer@acgaccent.seTel: + 46 (0)33 17 88 32

Sälj

Camilla Thorell

Säljare
camilla.thorell@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 74

Daniel Pettersson

Säljare
daniel.pettersson@acgaccent.seTel: +46 (0)33 -17 88 75

Marketta Stenberg

Försäljningschef Finland
marketta.stenberg@acgaccent.seTel: +358 40 575 1139

Designstudio

Charlotte Simon

Design
design@acgaccent.seTel: +46 (0)33-178847

Logistik

Patrik Åsedahl

Logistik
patrik.asedahl@acgaccent.seTel: +46 (0)33-17 88 10

Marie Rydell

Logistik
logistic.boras@acgaccent.seTel: +46 (0)33 17 88 10